Logo

 

 

e-shop společnosti CEDR Pardubice

 

 

24. 6. 2019  Výšlap na Kozlovský kopec

Vyšlápli jsme tam! Některé přiblížil autobus, někteří šli z České Třebové pěšky a další dupali na kole. Zdolali jsme dvou set metrové převýšení, ušli a ujeli přes 7 kilometrů. Na kopci jsme samozřejmě odpočívali, ale po načerpání nových sil jsme se prošli ještě k chaloupce Maxe Švabinského (českotřebovský malíř). Stálo to opravdu za to! Výlet doporučujeme i ostatním a těšíme zase někdy příště! Velmi děkujeme všem odvážlivcům, kteří do toho šli s námi!

    

 

21. 6. 2019  Nové výrobky

V sociálně terapeutické dílně v Ústí nad Orlicí jsme se pustili do tvorby nových výrobků. Do naší nabídky jsme přidali krásné dárkové krabičky různých barev a tvarů. Lze je zakoupit v sadě např. s mýdly nebo šperky, ale i samostatně. Těšíme se na Vaši návštěvu!

  

 

6. 6. 2019  Aviatická pouť - poděkování

Ve dnech 1. a 2. 6. měli naši klienti opět možnost navštívit Aviatickou pouť na letišti v Pardubicích. Děkujeme tímto Sdružení aviatické pouti, jmenovitě panu Jaroslavu Jandovi, za ochotu a poskytnutí volných vstupenek. Všichni si akci i přes horké počasí velice užili a odnesli si spoustu dojmů a zážitků - kromě skvělých leteckých vystoupení shlédli (a někteří si také sami vyzkoušeli) bohatý doprovodný program, pořídili několik fotografií a příjemně strávili první červnový víkend.

Aviatická pouť 2019   Aviatická pouť 2019   Aviatická pouť 2019

 

5. 6. 2019  Den dobrovolnictví

V úterý 4. června se CEDR v Ústí nad Orlicí zúčastnil „Dne dobrovolnictví“, který se konal v parku Kociánka. CEDR měl své stanoviště, na kterém jsme kromě informací měli připravené i hry především pro trénink paměti, vizualizace a prostorové představivosti. Pro zvídavé a šikovné účastníky naši klienti ze sociálně terapeutické dílny vyrobili drobné odměny v podobě záložek do knížky nebo podtácků.

Den dobrovolnictví  Den dobrovolnictví  Den dobrovolnictví  Den dobrovolnictví

 

30. 5. 2019  Odpolední klub v měsíci květnu

Další měsíc je za námi a v odpoledním klubu jsme si ho užili naplno. Protože nám na středu připadly dva státní svátky, nahradili jsme si program již v úterý, kdy proběhla ukázková hodina muzikoterapie. Společně jsme si tak užili odpoledne plné odpočinku při poslechu hudebních nástrojů. Na konci lekce jsme si také mohli vyzkoušet, jak různé nástroje rozeznít. Další středa patřila naší oblíbené relaxaci, kde jsme si osvojili další techniku, která nám pomůže lépe zvládat náročné situace. Na následující středu jsme si naplánovali hru petanque, bohužel počasí nám nepřálo, proto jsme si po společné domluvě zahráli šipky. I přes nepřízeň počasí byla účast velká a společně jsme strávili příjemné odpoledne. Poslední květnovou středu jsme opět přivítali canisterapeutku Andreu se štěňátkem. V hodině jsme si zahráli a zacvičili s pejskem a dozvěděli se spoustu nových, zajímavých informací.  Těšíme se na další měsíc!

 

23. 5. 2019  Výšlap na Kozlovský kopec

Někdo pošlape pěšky, někdo na kole a někdo udělá pár šlápot od autobusu, ale dorazíme tam všichni! Přidejte se k výšlapu na Kozlovský kopec nad Českou Třebovou! Akce je výzvou pro klienty CEDRu v Ústí nad Orlicí, jejich blízké, známé nebo jinak důležité osoby. Čím více lidí, tím více motivace a podpory! Těšíme se na skvělý zážitek s Vámi.

Více informací v níže uvedeném letáčku :

Výšlap na Kozlovský kopec

 

 

  

 

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.