Logo
ARCHIV / ZÁŘÍ 2018

20. 9. 2018  Zážitkový den v CEDRu

Včera 19. 9. 2018 jsme v rámci akce Týdny pro duševní zdraví připravili pro návštěvníky Zážitkový den u nás v Cedru. V 9 hodin proběhlo slavnostní otevření „Smyslů-plné místnosti“ ve které si naši návštěvníci vyzkoušeli řízenou relaxaci, která je důležitá mimo jiné k rozvoji smyslového vnímání. Dále během dne probíhaly vedené kognitivní tréninky v naší „Mozkocvičně“. Tyto tréninky jsou zaměřeny na procvičování paměti, koncentrace, myšlení, řeči a dalších dovedností. Součástí našeho programu byly také rukodělné workshopy.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili.

Zážitkový den v CEDRu Zážitkový den v CEDRuZážitkový den v CEDRuOáza kliduOáza klidu

Oáza kliduZážitkový den v CEDRuZážitkový den v CEDRu

 

17. 9. 2018  Hravé odpoledne na farmě Apolenka

11. září se uskutečnilo Hravé odpoledne na farmě  Apolenka, kterého jsme se také jako CEDR Pardubice zúčastnili, a kde jste mohli nalézt náš stánek.

V rámci Hravého odpoledne proběhly mimo jiné kreativní a poznávací soutěže, projížďky na koních, křtění mláďat, pískování obrázků nebo ukázky orientálního tance.

Počasí nám přálo a bylo to vidět rovněž na účasti, která byla hojná.  Akce se tedy vydařila a celkově se jednalo o příjemně strávené odpoledne. Děkujeme sdružení Koalice nevládek Pardubicka za pozvání na tuto akci a její organizaci.

 

 

Zážitkový den v CEDRu

Srdečně Vás zveme k návštěvě organizace CEDR Pardubice o.p.s. v rámci Zážitkového dne, který se uskuteční dne 19. 9. 2018.

 

7. 9. 2018  Festival On the Road

Jako každoročně jsme se účastnili ve dnech 31.8 - 1.9. skvělého festivalu On the Road. Strávili jsme 2 dny ve společnosti úžasných lidí, kteří nás dlouhodobě podporují. Neodradilo je ani počasí a přišli si užít atmosféru čistého festivalu. Děkujeme Všem organizátorům této skvělé akce za pozvání, moderátorovi Vítkovi, který svým slovem provázel celou akci a pomohl nám při dražbě, Matějovi, který si v dražbě zakoupil našeho šaška a v neposlední řadě Járovi, který nám přispěl na výlet s klienty. Už nyní se těšíme na další ročník. Moc děkujeme :)

        

 

Den otevřených dveří v CEDRu Ústí nad Orlicí

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří, které se budou konat v úterý 18. 9. 2018 v prostorech organizace CEDR Ústí nad Orlicí. Navštívit můžete výstavu obrazů či workshop kreslení mandal. Těšíme se na Vás.

 

Den otevřených dveří

 
 
 
 
 

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.