e-shop společnosti CEDR Pardubice

 

 

NOVINKY E-SHOP

arr3Rehabilitační místaNabízíme volná rehabilitační místa v sociálně terapeutických dílnách v Pardubicích a Ústí nad...

 

Nabízíme volná rehabilitační místa

 KONTAKTY

CEDR Pardubice o.p.s.
Jana Palacha 324
530 02 Pardubice
tel: +420 464 646 372
cedr@cedrops.cz
IČ: 27547850, DIČ: CZ27547850
ID dat. schránky: vy9iazc

O NÁS » Archiv » 2018 » Září
ARCHIV / ZÁŘÍ 2018

20. 9. 2018  Zážitkový den v CEDRu

Včera 19. 9. 2018 jsme v rámci akce Týdny pro duševní zdraví připravili pro návštěvníky Zážitkový den u nás v Cedru. V 9 hodin proběhlo slavnostní otevření „Smyslů-plné místnosti“ ve které si naši návštěvníci vyzkoušeli řízenou relaxaci, která je důležitá mimo jiné k rozvoji smyslového vnímání. Dále během dne probíhaly vedené kognitivní tréninky v naší „Mozkocvičně“. Tyto tréninky jsou zaměřeny na procvičování paměti, koncentrace, myšlení, řeči a dalších dovedností. Součástí našeho programu byly také rukodělné workshopy.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili.

Zážitkový den v CEDRu Zážitkový den v CEDRuZážitkový den v CEDRuOáza kliduOáza klidu

Oáza kliduZážitkový den v CEDRuZážitkový den v CEDRu

 

17. 9. 2018  Hravé odpoledne na farmě Apolenka

11. září se uskutečnilo Hravé odpoledne na farmě  Apolenka, kterého jsme se také jako CEDR Pardubice zúčastnili, a kde jste mohli nalézt náš stánek.

V rámci Hravého odpoledne proběhly mimo jiné kreativní a poznávací soutěže, projížďky na koních, křtění mláďat, pískování obrázků nebo ukázky orientálního tance.

Počasí nám přálo a bylo to vidět rovněž na účasti, která byla hojná.  Akce se tedy vydařila a celkově se jednalo o příjemně strávené odpoledne. Děkujeme sdružení Koalice nevládek Pardubicka za pozvání na tuto akci a její organizaci.

 

 

Zážitkový den v CEDRu

Srdečně Vás zveme k návštěvě organizace CEDR Pardubice o.p.s. v rámci Zážitkového dne, který se uskuteční dne 19. 9. 2018.

 

7. 9. 2018  Festival On the Road

Jako každoročně jsme se účastnili ve dnech 31.8 - 1.9. skvělého festivalu On the Road. Strávili jsme 2 dny ve společnosti úžasných lidí, kteří nás dlouhodobě podporují. Neodradilo je ani počasí a přišli si užít atmosféru čistého festivalu. Děkujeme Všem organizátorům této skvělé akce za pozvání, moderátorovi Vítkovi, který svým slovem provázel celou akci a pomohl nám při dražbě, Matějovi, který si v dražbě zakoupil našeho šaška a v neposlední řadě Járovi, který nám přispěl na výlet s klienty. Už nyní se těšíme na další ročník. Moc děkujeme :)

        

 

Den otevřených dveří v CEDRu Ústí nad Orlicí

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří, které se budou konat v úterý 18. 9. 2018 v prostorech organizace CEDR Ústí nad Orlicí. Navštívit můžete výstavu obrazů či workshop kreslení mandal. Těšíme se na Vás.

 

Den otevřených dveří