Logo
ARCHIV / ÚNOR 2017

1. 2. 2017 Muzikoterapeutické odpoledne ve škole Svítání v Pardubicích
Středeční muzikoterapeutické odpoledne ve škole Svítání bylo více než inspirativní. Pod vedením muzikoterapeuta Zdeňka Melichara jsme si vyzkoušeli různé hudební nástroje - tibetské mísy, didgeridoo, deštovou hůl, udu a mnoho dalších. O teoretický výklad se také postaral Honza Antoch a nemůžeme zapomenout na fantastický klavírní doprovod Pavla Diblíka. Děkujeme škole SVÍTÁNÍ za úžasný zážitek a doufáme, že se brzy opět setkáme.

8. 2. 2017 Odpolední klub - hravé aktivity
Program únorového odpoledního klubu je více než pestrý. Hravé odpoledne mohli uživatelé klubu zažít 8. 2., kdy si společně zahráli šipky a další stolní hry. Nechyběla týmová spolupráce a příjemná atmosféra .

9. 2. 2017 Přednáška - Mamma Help
V rámci programu Podpora zaměstnávání proběhla přednáška zaměřená na prevenci rakoviny prsu. Lektorky ze sdružení Mamma HELP, z.s. z Hradce Králové informovaly uživatele o způsobech léčby a prevenci, výskytu karcinomu a o spoustě dalších důležitých poznatků. V rámci přednášky si také zájemci mohli vyzkoušet samovyšetřování prsu na fantomovém modelu a získat tak potřebnou a cennou vlastní zkušenost. Děkujeme sdružení Mamma HELP z.s. za velmi podnětnou přednášku a těšíme se na další setkání.

10. 2. 2017 Divadelní představení Natěrač
V páteční podvečer 10.2.2017 jsme měli možnost navštívit divadelní představení „NATĚRAČ“. Divadelní spolek VICENA, uvádělo svěží komedii Donalda Churchila. V hlavních rolích inscenace se představili Martina Kodýtková, Eva Stejskalová a Michal Blažek. Po celou dobu panovala dobrá nálada a úsměv na tváři, o čemž svědčila spokojenost všech uživatelů.

 

22. 2. 2017 Exkurze a workshop CEDRu Ústí nad Orlicí v CEDRu v Pardubicích
CEDR o.p.s. poskytuje sociální služby v Pardubicích a také v Ústí nad Orlicí. A právě uživatelé a kolegyně z Ústí nad Orlicí se dnes přijeli podívat do pobočky v Pardubicích. Čekalo na ně občerstvení, ukázky činností na jednotlivých dílnách a také workshop: vrtání a zdobení velikonočních vajíček. Nechyběla příjemná atmosféra, krásná velikonoční vajíčka a s úsměvěm strávený společný den . Těšíme se na další společné setkání a tentokrát v CEDRu v Ústí nad Orlicí.

27.2. PROGRAM PODPORY ZAMĚSTNÁVÁNÍ

V rámci programu Podpora zaměstnávání se uživatelé mohou například dozvědět důležité informace z oblasti práce - pracovovní pohovory, pracovní podmínky apod. Zároveň se program věnuje i etiketě, která je nejenom pro vstup do pracovního světa velmi důležitá.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.