Logo
ARCHIV / ÚNOR 2019

26. 2. 2019  Nové výrobky

Jaké nové výrobky tvoří klienti v našich sociálně terapeutických dílnách? Například tyto pěkné dekorace na zavěšení vyrobené z drátků a korálků. Dekorace se vyrábějí s různými motivy, například s motivem ptáčka.

   

 

14. 2. 2019  Výstava pohlednic

S klienty odpoledního klubu jsme dne 12. února navštívili výstavu sbírky pohlednic pana Tomáše. Výstava se konala ve vile Českého červeného kříže. V prostorách kavárny ČČK nám pan Tomáš představil jednotlivé okruhy vystavovaných pohlednic a pověděl vždy něco k jejich tématu, stáří, podobě atd. Některé pohlednice byly staré přes 100 let! Zveme proto všechny, kdo mají možnost výstavu v Ústí nad Orlicí navštívit, je to skvělý zážitek.

      

 

11. 2. 2019  Toaletní mýdla

V naší tvořivé sociálně terapeutické dílně se usilovně pracuje. Ručně se vyrábějí například tato jemná barevná toaletní mýdla. Jedná se o velice kvalitní mýdla s příjemnou vůní, která jsou vhodná i pro každodenní použití.

   

 

7. 2. 2019  Myšky

Na čem pracují klienti v naší textilní sociálně terapeutické dílně? V současné době šijí například tyto nádherné látkové myšky. Myšky se šijí v různém barevném provedení. Líbí se Vám? 

  

 

4. 2. 2019 Velikonoční zápichy

Je teprve začátek února a v našich sociálně terapeutických dílnách se již připravujeme na Velikonoce. Vyrábíme například tyto krásné velikonoční zápichy do květináčků, kterými si můžete originálně ozdobit interiér a navodit tak krásnou jarní atmosféru. Velikonoční zápichy vyrábíme s různou tématikou a v různé velikosti, například ve tvaru vajíčka, ptáčka či květiny.

Velikonoční zápichy

31. 1. 2019  Ohlédnutí za odpoledním klubem v měsíci lednu

Leden - začátek roku se nesl v duchu společných posezení: zašli jsme do Kočičí Kavárny Pohoda na kávu a dezert. Sešli jsme se také v naší krásné kuchyňce na společném štrůdlovacím odpoledni, kde jsme si sami upekli k čaji sladké a slané štrůdly. V lednu jsme také vyrazili na bowling, opět oprášili šipky a uspořádali turnaj, kterého se zúčastnil rekordní počet lidí. Po novém roce nás také navštívila lektorka canisterapie s pejskem Goshem. Těšíme se na další měsíc!

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.