Logo
ARCHIV / SRPEN 2019

19. 8. 2019  Odpolední klub v srpnu

Prázdniny jsou skoro za námi, ale v odpoledním klubu nezahálíme. V první polovině srpna jsme si již stihli zahrát oblíbené šipky, podívat se do Sportovního Parku, kde jsme shlédli ukázky činnosti mnoha sportovních klubů z Pardubic a okolí a udělali jsme si také čas na kreativní činnost – výrobu dekorativních kamenů a zdobení květináčů.

Sportovní Park Pardubice   Sportovní Park Pardubice       Výroba dekorativních předmětů a zdobení květináčů

 

15. 8. 2019  Zdobené sklenice

Jaké výrobky nyní tvoří klienti v našich sociálně terapeutických dílnách? Například tyto fixou zdobené sklenice opatřené stuhou s mašlí. Vkusně zdobené sklenice mohou sloužit jako vázy, nádoby na sladkosti nebo prostě jako dekorace.

      

 

1. 8. 2019  Ohlédnutí za Odpoledním klubem v červenci

Odpolední klub se v červenci nesl v duchu sportovních aktivit a výletů. Společně jsme se sešli a užili si odpoledne při ping pongu, molkkách a bowlingu. Vyrazili jsme také na výlet do Chlumce nad Cidlinou, kde jsme se prošli po městě a prohlédli si interiér zámku Karlova Koruna. Vyjeli jsme i do Holic, kde jsme v muzeu společně s Emilem Holubem virtuálně cestovali až do daleké Afriky :) Africká zvířata jsme na krásných záběrech obdivovali i na fotografické výstavě „Do divočiny“, která se nachází do konce srpna na Zelené bráně. Nezapomněli jsme ani na odpočinek a některá ze středečních odpolední jsme si vyhradili pro oblíbenou ukázku relaxačních technik a posezení v kočičí kavárně. Těšíme se na druhou polovinu léta a další společně strávené chvilky!

V Chlumci nad Cidlinou

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.