Logo
ARCHIV / SRPEN 2018

30. 8. 2018  Odpolední klub v měsíci srpnu

V měsíci srpnu jsme pokračovali v mini kurzu fotografování a v pořizování panoramatických fotek pod vedením našeho klienta a výsledek můžete vidět v galerii. I další středa v měsíci byla v režii naší klientky, se kterou jsme si společně připravili malé pohoštění v podobě dvou druhů výborných pomazánek, u kterého jsme si mohli posedět a popovídat. Konal  se také poslední trénink hry pétanque před blížícím se turnajem v Hlinsku, na který se už moc těšíme! No a samozřejmě jako každý měsíc za námi přijela naše oblíbená Andrea s pejsky Goshem a Flou, která připravila program tentokrát venku a zabavila tak nejen pejsky ale i nás. Smile

  

 

23. 8. 2018  Návštěva minizoo v Častolovicích

V měsíci srpnu jsme s klienty navštívili  minizoo v Častolovicích. Prošli jsme se krásným parkem, který leží vedle zámku, viděli divoká zvířata a poté jsme zamířili do malé minizoo, kde jsme viděli lamy, osly, pštrosy a jiná zvířata. Někteří klienti se zapojili do krmení zvířat. Moc se nám tam líbilo. Po příjemné prohlídce minizoo jsme si dali oběd v restauraci Beseda. Prohlídku minizoo Častolovice vám můžeme vřele doporučit: http://www.zamek-castolovice.cz/minizoo/

   

 

16. 8. 2018  Veletrh sociálních služeb

Ve středu 15. 8. 2018 jsme se zúčastnili Veletrhu sociálních služeb, který byl součástí Sportovního parku Pardubice. Od 10 do 16 hodin jsme u našeho CEDRovského stánku kolemjdoucím návštěvníkům nabízeli možnost vymalovávat připravené malé obrázkové mandaly nebo se podílet na vybarvování našeho velkého mandala koně, kterým pak jistě vyzdobíme naše prostory. Zapojili se především děti ale s nimi i jejich rodiče. Děkujeme všem návštěvníkům, že se u nás zastavili.

Veletrh sociálních služeb  

 

9. 8. 2018  Smyslů-plná místnost

Ani v létě nezahálíme a pilně pracujeme na rekonstrukci naší místnosti. Díky Koalici nevládek Pardubicka a úžasným donátorům budeme moci poskytnout klientům sociální služby prostor k načerpání energie a k rozvíjení smyslů. Už se velmi těšíme na dokončení všech prací a poté slavnostní otevření, které bude probíhat v rámci Týdne duševního zdraví v září.

Děkujeme níže uvedeným donátorům za jejich pomoc a poskytnutí finančního daru:

Elektrárny OpatoviceNEDCON SALESPaděra, Rada & Partneři, advokátní kancelářStatutární město PardubiceČSOB PojišťovnaEra A.s.

Smysluplná místnost Smysluplná místnost

 

7. 8. 2018  Workshop

Klienti v sociálních službách rozvíjejí také své pracovní dovednosti. Proto si jeden z nich připravil workshop s názvem šití bot. Ostatní se tak mohli naučit ušít si své vlastní domácí pantofle, které se vždy hodí. Díky šikovnému lektorovi panovala skvělá atmosféra a my se můžeme radovat z našich ručně šitých bot Smile

Workshop na téma

 

6. 8. 2018  Letní den v Hamzově odborné léčebně

V měsíci červenci se uskutečnila v Hamzově odborné léčebně akce s názvem Letní den. A my jsme samozřejmě nemohli chybět. Návštěvníci si u nás mohli koupit výrobky z chráněné šicí dílny, vyrobit si svoji placku, náramek přežití a zároveň procvičit si svůj mozek. Děkujeme Hamzově odborné léčebně za pozvání a organizaci a těšíme se opět na další milou spolupráci.

  

 

2. 8. 2018  Glazování keramických výrobků

V červenci jsme v rámci Odpoledního klubu navštívili rovněž Výchovný ústav ve Vysokém Mýtě.

Zde jsme s klienty měli možnost vyzkoušet techniku glazování keramických výrobků.

  

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.