Logo
ARCHIV / ŘÍJEN 2016

4. 10. 2016 Den otevřených dveří v CEDRu Ústí nad Orlicí
Naše nové prostory v Ústí nad Orlicí si 4. 10. 2016 v rámci dne otevřených dveří přišlo prohlédnout více jak 100 návštěvníků, což nám udělalo velikou radost. Mezi nimi byl i pan místostarosta Jiří Preclík a vedoucí odboru sociálních služeb Mgr. Ivana Nečekalová. Po celý den probíhaly workshopy, zájemci si vyzkoušeli malbu horkým voskem, výrobu mýdel, techniku pergamano, nebo se zapojili do ukázkové hodiny muzikoterapie. Mnozí se také zajímali o činnost chráněné kompletační dílny. Všem návštěvníkům děkujeme za podporu a těšíme se opět někdy na viděnou! 
Na níže uvedených webových stránkách města Ústí nad Orlicí najdete článek o našem Dnu otevřených dveří s více fotografiemi.
Odkaz na článek: http://www.ustinadorlici.cz/cs/udalosti/3262-den-otevrenych-dveri-v-novych-prostorach-cedru


 

18. 10. 2016 Návštěva Ekocentra Paleta
V úterý jsme se za příjemného podzimního počasí polečně s uživateli a rodinnými příslušníky navštívili krásný statek v Oucmanicích. V Ekocentru Paleta jsme měli možnost  zhlédnout překrásné prostory, obchůdek s ekovýchovnou literaturou a pomůckami, živá zvířata, bylinkovou zahradu, jílovou pec, ohniště, rybníček, moderní kuchyni a sklípek.
V rámci programu nás přišel přivítat oslík „Amos“, měli jsme možnost nakrmit kozu „Maryšku“ a kozla „Lucifera“ a procházet se krásnou přírodou. Celým programem nás provázel příjemný pan Půlpán a zpestřením bylo i výborné občerstvení.
Výlet byl pro účastníky zajímavý, jak z pohledu seznámení se se zajímavou technikou, tak i s historií statku. Po celý výlet panovala dobrá nálada a úsměv na tváři, o čemž svědčila spokojenost všech uživatelů.
Odkaz na Ekocentrum Paleta: https://www.paleta.cz/oucmanice/

19. 10. 2016 Exkurze - Kruh zdraví Chrudim
V rámci programu Podpora zaměstnávání  jsme podnikli s našimi klienty výlet do Alternativní jídly v centru Chrudimi. Paní Dana Šťastná nás velice mile a vstřícně přivítala, provedla nás jídlou a trpělivě odpovídala na všechny naše dotazy. Také jsme společně s klienty představili naší organizace. Ochutnali jsme výborná a zdravá jídla v příjemném prostředí. Dokonce nám ani nevadilo nevlídné počasí a s úsměvem jsme vyrazili zpět. Tímto bychom chtěli poděkovat Alternativní jídelně - Kruh zdraví, jmenovitě p. Daně Štastné a celému kolektivu za umožnění exkurze, výborná jidla, inspiraci a přátelskou atmosféru.
Alternativní jídelnu doporučujeme všem, co si chtění zdravě pochutnat a zároveň odpočinout v příjemném prostředí.
Odkaz na jídelnu Kruh zdraví: https://www.kruhzdravi.cz/index.htm

25. 10. 2016 Projekt Řemesla nás baví
V letošním roce jsme v rámci dobročinné Burzy Filantropie získali divokou kartu na projekt Řemesla nás baví. Finančí dar od ČSOB Pojišťovny jsme využili na nákup vyřezávací a ruční lupínkové pily, gravírovacího pera, brousných papírů, náhradních listů a dalšího potřebného materiálu. Vše využijeme na výrobu dřevěných magnetů, ozdob apod. Ještě jednou děkujeme ČSOB Pojišťovně za poskytnutí daru a Koalici nevládek Pardubicka za pořádání burzy.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.