Logo
ARCHIV / PROSINEC 2017

1. 12. 2017   Výrobky z rukodělné dílny

Tak jako v minulých letech i letos CEDR vyrobil kachle na Galavečer oceňování. Tyto kachle jsou oceněním za přínosnou práci kraje Pardubic. Oceněných je celkem 40 a uskuteční se v prosinci.

 

Předvánoční atmosféru si rukodělná dílna přiblížila výrobou keramických ozdob napodobujících perníčky.

 

4. 12. 2017  Adventní výstava

Tímto Vás srdečně zveme na adventní výstavu s prodejem výrobků klientů poskytovatelů sociálních služeb, která se uskuteční 6. prosince 2017 na Krajském úřadě Pardubického kraje. Více informací najdete v přiloženém letáku.

Adventní výstava

 

6. 12. 2017  Podpora zaměstnávání

Dne 30. 11. 2017 jsme s uživateli navštívili organizaci Rytmus Východní Čechy, o.p.s. v Chrudimi.

Organizace Rytmus poskytuje podporu zaměstnávání, podporu samostatného bydlení a další služby pro osoby se zdravotním a mentálním postižením v pardubickém kraji.

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, jak organizace funguje, jak si najít, získat a udržet své pracovní místo a zároveň nám pracovnice Rytmusu vysvětlily, jak v organizaci probíhá podpora samostatného bydlení.

Moc děkujeme paní ředitelce PhDr. Evě Sládkové za velice milé přivítání, skvělou atmosféru, krásně zpracované prezentace a spousty důležitých informací, které jsou pro naše uživatele potřebné.

Rytmus o.p.s. v ChrudimiRytmus o.p.s. v Chrudimi

 

7. 12. 2017  Vánoční trhy v Ústí nad Orlicí

První adventní neděli jsme v Ústí nad Orlicí přivítali prezentací našich výrobků na vánočních trzích. Prezentovali jsme výrobu mýdel, svíček, látkových zvířátek, svícínků, stromečků apod. Vánoční atmosféra byla umocněna podvečerním rozsvícením vánočního stromečku a zpíváním vánočních koled.

adventní trhy v Ústí nad Orlicíadventní trhy v Ústí nad Orlicí

 

7. 12. 2017  Galavečer oceňování dobrovolníků

4. prosince se v Kongresovém centru Atrium Palác Pardubice uskutečnil již sedmý ročník Galavečera oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem. Tento večer je určený všem, kteří se snaží pomáhat druhým a nás těší, že jsme mohli takto důležité akci přispět výrobou kachlí pro oceněné.

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací

 

11. 12. 2017  Adventní výstava na Krajském úřadě v Pardubicích

V měsíci prosinci jsme s našimi výrobky zavítali na Krajský úřad v Pardubicích, který pořádal tradiční Adventní výstavu výrobků poskytovatelů sociálních služeb. Jako vždy o nás bylo hezky postaráno a my si tak mohli užít kouzlo nadcházejících Vánoc, obdivovat výrobky ostatních a zároveň ukázat výrobky, které vytvořili uživatelé našich služeb. Ještě jednou děkujeme za pozvání a příjemnou atmosféru.

Adventní výstava na KÚ PardubiceAdventní výstava na KÚ Pardubice

 

11. 12. 2017  Vánoční prodej v ČEZ Hradec Králové

Další adventní čas jsme prožili v ČEZu v Hradci Králové. Kam jsme v pondělí 4.12.2017 přijeli nabídnout v rámci vánočního prodeje naše výrobky.

Děkujeme za příjemně strávený čas.

 

15. 12. Konference Ústí nad Orlicí

V čase adventním jsme s klienty v Ústí nad Orlicí měli možnost prezentovat naše výrobky. 14. prosince jsme navštívili hotel Uno, kde 15. probíhala mezioborová konference pořádaná ústeckoorlickou nemocnicí a 15.12. jsme prezentovali naši službu v nákupním centru Louže.

 

18. 12. 2017 Workshop Paličkování


Dne 18.12.2017 nás přijely navštívit lektorky vamberecké krajky Miroslava Šustrová a Jana Langová. Klienti měli možnost si vyzkoušet techniku paličkování, dozvědět se o historii vamberecké krajky a Krajkářské školy Vamberk. Za dopoledne jsme zvládli upaličkovat plátno jednoduchého vzoru. Děkujeme lektorkám za ojedinělou možnost vyzkoušet si toto 400 let staré a krásné řemeslo, které doufáme bude pokračovat po další staletí…

 

 

Přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků. Zároveň bychom také chtěli poděkovat za vaši přízeň a přejeme mnoho štěstí a úspěchů v roce 2018.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.