Logo

Program sociálně aktivizačních služeb  2020 - Pardubice

 

Poradenství – individuální konzultace a podpora sociálního pracovníka při zvládání náročných životních situací, vyřizování osobních záležitostí (včetně možnosti doprovodu do různých institucí), edukace o nemoci.

Zájmové a vzdělávací aktivity - podpora vzdělávání – pomoc uživatelům s výukou cizího jazyka, individuální nácviky práce na PC, pohybové aktivity.

Sociálně terapeutické aktivity - muzikoterapie, dramaterapie, canisterapie, relaxace.

Odpolední klub  - v rámci odpoledního klubu se mohou klienti setkat navzájem mezi sebou a sdílet vlastní zážitky a možnosti řešení. Součástí setkávání jsou společné kulturní a společenské akce v organizaci, ve městě i v přírodě s podporou sociálního pracovníka (návštěva divadla, výstav, výlety, společenské hry, trénink paměti…)

Trénink praktických dovedností - program pro získání potřebných dovedností a zkušeností klientů (Kurz vaření, Kurz technického minima v domácnosti)

Trénink kognitivních dovedností - Jedná se o aktivizační program k procvičování kognitivních funkcí/dovedností. Podstatou tréninků jsou nácviky jednoduchého zaměření pozornosti, procvičování prostorové představivosti, řeči, počítání, vizuálního vnímání, prostorově – konstrukčního myšlení a paměti, nácviky pro zlepšení psychomotorického tempa. Trénink je doplněn o nácviky složitějších a vyšších kognitivních funkcí, jako je řešení logických úloh, abstrakce a procvičování exekutivních funkcí.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.