Logo
ARCHIV / LISTOPAD 2016

2. 11. 2016 Veřejná sbírka Společně za úsměv
Včerejším dnem odstartoval grantový program a veřejná sbírka Společně za úsměv. Děkujeme ze srdce o. d. KONZUM, že jsme dostali šanci zapojit se se svým projektem, který má číslo 15. Získané prostředky použijeme na aktivity vedoucí k rozvoji paměti a relaxace. Obojí přispěje k prevenci stresové zátěže a dosažení sebejistoty uživatelů našich služeb. Na projekty lze přispívat na všech pokladnách prodejen KONZUM do konce roku 2016. Případným přispěvovatelům předem děkujeme!
Seznam projektů a online přehled poskytnutých darů: https://www.konzumuo.cz/spolecne-za-usmev/

3. 11. 2016 23. ročník podzimních taneční v Dlouhoňovicích
Ve spolupráci s Domovem pod hradem Žampach a Společností pro podporu lidí s mentálním postižením v Ústí nad Orlicí jsme měli možnost se účastnit 23. ročníku podzimních tanečních a věnečku v Dlouhoňovicích. Uživatelům byly ukázány základní kroky a seznámili se s ostatními organizacemi Sociálních služeb. K tanci nám zahrála skupina LETRANDO a měli jsme možnost zatančit si v rytmu klasiky, disca i country. Měli jsme možnost zhlédnout krásné předtančení skupiny BABYLENKY, které bylo součástí programu. Byli jsme obdarováni dárečky a na památku jsme dostali kotilionkové srdíčko. Po celou dobu panovala dobrá nálada, uvolnění a úsměv na tváři, o čemž svědčila spokojenost všech uživatelů. Jakékoli zpestření programu zvyšuje kvalitu života a přináší zlepšení fyzického i psychického zdraví.

9. 11. 2016 Podzimní procházka Odpoledního klubu
V rámci odpoledního klubu jsme za krásného počasí vyrazili na procházku do Tyršových sadů. Byla to velice příjemná procházka, s velice příjemnými lidmi. Podzimní procházku jsme zakončili v Café Apatyka, kde jsme si vychutnali výbornou kávu a čaj, popovídali si a příjemně jsme tak zakončili naši procházku.

10. 11. 2016 Návštěva hvězdárny barona Artura Krause
Ani déšť a zima, nám nezabránili v návštěvě hvězdárny barona Artura Krause v Pardubicích.  Přestože jsme díky počasí nemohli využít jeden z největších dalekohledů v naší zemi, měli jsme možnost shlédnout zajímavé filmy a fotky planet, hvězd a dalších vesmírných zázraků. Děkujeme za velmi zajímavé povídání a těšíme se na další návštěvu.

17. 11. 2016 Filmová noc v CEDRu v Pardubicích
Ani o svátku jsme nezaháleli a udělali jsme si společně s našimi uživateli služeb v pořadí již 2 filmovou noc – tentokrát s vánoční tématikou. Ve čtvrtek, 17. 11. 2016, jsme se ráno sešli v Cedru. Společný čas jsme zahájili výrobou drobné vánoční dekorace a přípravou oběda. V 11 hodin jsme začali smažit  bramboráky a pořádně si nacpali břicha. Po obědě si někteří uživatelé šli oddechnout. Ti co chtěli, dále vyráběli při kávě vánoční dekoraci. Přibližně v 16,00 jsme zahájili naši filmovou noc jak jinak než pohádkou. Jako poděkování jsme našim uživatelům objednali k večeři 5 velkých pizz, které si vybrali. Překvapením pro ně byl ještě zmrzlinový pohár. Pak už nic nebránilo tomu, abychom se uložili do polohy, která každému vyhovovala a shlédli společně 5 filmů s vánoční tématikou. Všem, kteří se zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na další společnou akci.

24. 11. 2016 EXKURTE INPA s.r.o.
Dne 24.11.2016, v rámci programu Podpora zaměstnávání, jsme podnikli s našimi klienty exkurzi do firmy INPA,s.r.o., která sídlí v Černé a Bory. Firmou nás provedl pan Josef Novák, který nám řekl vše o firmě a jejím chodu. S klienty jsme si mohli i tuto práci vyzkoušet.
Moc děkujeme panu Josefu Novákovi za ochotu a příjemně strávené dopoledne ve firmě INPA.

27. 11. 2016 Vánoční  jarmark v Ústí nad Orlicí
O první adventní neděli  27. listopadu  se naše organizace Cedr zúčastnila každoročního vánočního jarmarku na ústeckém náměstí. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a kdo nás nezastihl v neděli  na náměstí, srdečně všechny zveme do našich prostor Cedru na adrese T. G. Masaryka 115 v Ústí nad Orlicí.

Přejeme vám krásný a pohodový advent!

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.