e-shop společnosti CEDR Pardubice

 

 

NOVINKY E-SHOP

arr3Rehabilitační místaNabízíme volná rehabilitační místa v sociálně terapeutických dílnách v Pardubicích a Ústí nad...

 

Nabízíme volná rehabilitační místa

 KONTAKTY

CEDR Pardubice o.p.s.
Jana Palacha 324
530 02 Pardubice
tel: +420 464 646 372
cedr@cedrops.cz
IČ: 27547850, DIČ: CZ27547850
ID dat. schránky: vy9iazc

O NÁS » Archiv » 2015 » Leden
ARCHIV / LEDEN 2015

28. 1. 2015 NOVÉ INFORMAČNÍ LETÁKY

Se začátkem nového roku se můžeme pochlubit novými informačními letáky pro organizace v Pardubicích a Ústí nad Orlicí.
Velmi nám pomohla naše uživatelka Soňa, která se postarala o grafické zpracování. Děkujeme.

Letáky CEDR

Letáky CEDR

Letáky CEDR

 

23. 1. 2015 Společně za úsměv 2014. Obrovské díky patří také obchodnímu družstvu KONZUM.

Radujeme se ze získané částky bezmála 3 000 Kč, které se nám podařilo získat ve sbírce Společně za úsměv. Plánujeme zakoupit nové vybavení, které zatraktivní pracovní programy dílny pro muže (svěrák, překližka, lupínková pilka...). Ze srdce děkujeme všem přispěvovatelům!

Obrovské díky patří také obchodnímu družstvu KONZUM, které grantový program a veřejnou sbírku

Společně za úsměv opět uspořádalo. Jsme rádi, že jsme měli příležitost se zapojit, jejich podpory si velmi vážíme!

Dárcovský šek

 

13. 1. 2015 HLEDÁME DOBROVOLNÍKY PRO VEDENÍ VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT - kurz německého jazyka pro pokročilé

Aktivity probíhají jedenkrát v týdnu na 1 hodinu až 1,5 hodiny. Vždy dle vzájemné domluvy. Volejte, nebo pište, pokud je Vám nad 18 let, jste komunikativní, empatičtí, máte čas a vážný zájem stát se dobrovolníkem u nás v organizaci. Přijďte mezi nás, rozšířit a doplnit řady profesionálů, seznámit se s fungováním neziskové organizace, naučit se pracovat se skupinou max. 6 lidí a v neposlední řadě také získat praxi s prací s lidmi s duševním onemocněním.

Nabízíme prvotní zaškolení, seznámení a praxe s cílovou skupinou osob s duševním onemocněním, průběžné konzultace práce se skupinou dle potřeby, osvědčení o dobrovolnické činnosti.

V případě dotazů týkajících se dobrovolnictví u nás, můžete se obrátit na sociálního pracovníka CEDRu, Jaroslavu Bláhovou na tel.: 737 253 278, nebo na emailu.: blahova@cedrops.cz, či osobně v kanceláři sociálního pracovníka na adrese: Jana Palacha 324, Pardubice 530 02 (areál naproti Kávovinám).

 

NOVÁ PC UČEBNA

PC učebna

Záměrem PC učebny je rozšiřovat možnost pracovního uplatnění pro osoby se zdravotním postižením. V rámci sociálně terapeutických dílen poskytujeme službu Podpora zaměstnávání, v rámci které se mohou uživatelé připravit na výběrové řízení a získat dovednosti a praktické zkušenosti s počítačem.

Pomáháme uživatelům zvýšit šance při získávání pracovního místa, ať už v chráněné dílně, nebo na volném trhu práce. V Pardubickém regionu existuje několik firem, které zaměstnávají osoby se zdravotním znevýhodněním na pozice fakturantů, administrativních pracovníků, skladníků, atp.