Logo
ARCHIV / LEDEN 2019

24. 1. 2019  Job klub

Od února bude nabídka služeb rozšířena o Job klub, který bude probíhat každé pondělí od 14:00 hodin. Půjde o pravidelné setkávání skupiny lidí, kteří hledají práci a chtějí se na to dobře připravit. Skupinu povede sociální pracovník, obsahem Job klubu bude povídání o trhu práce, o tom jak a kde hledat zaměstnání, účastníci si zkusí,  jak oslovit zaměstnavatele, napsat životopis nebo motivační dopis a spoustu dalšího.  Zájemci o Job klub se můžou hlásit sociální pracovnici Kateřině Kyselové, tel: 737253278.

 

22. 1. 2019  Program Nadace TESCO "Vy rozhodujete, my pomáháme"

Máme velkou radost, že náš projekt uspěl v programu Nadace TESCO "Vy rozhodujete, my pomáháme". Pokud se rozhodnete podpořit náš projekt hlasem v podobě žetonu, pomůžete nám dovybavit prostory CENTRA KOMPRE o další ergo a logo pomůcky potřebné pro komplexní rehabilitaci osob po mrtvici a jiném získaném poškození mozku. Za Vaši podporu moc děkujeme. Hlasování bude probíhat v Tescu v Afi paláci v Pardubicích až do 17. února 2019.

 

15. 1. 2019  Volná místa v kurzu DRAMATERAPIE, MUZIKOTERAPIE a v PSYCHOTERAPEUTICKÉ SKUPINĚ

Přijímáme nové zájemce do kurzu dramaterapie, muzikoterapie a do psychoterapeutické skupiny. Více informací najdete v níže uvedených letáčcích nebo na telefonním čísle 739 514 857.

 

 

 

 

14. 1. 2019  Hodnocení kognitivního tréninku

Kognitivní trénink probíhá v rámci sociálních služeb a klienti tak mohou pracovat na své paměti, pozornosti, rozvíjet slovní zásobu, prostorovou orientaci a další dovednosti, které ovlivňují náš každodenní život. 

Cílem tréninku je posilovat stávající dovednosti či zlepšit konkrétní kognitivní funkci. Program probíhá ve skupinové formě, kdy klienti navíc pracují se svými sociálními a komunikačními dovednostmi jako je naslouchání, spolupráce, učení se od ostatních. Pokud klient cítí, že má větší problémy se svou pamětí, nedaří se mu soustředit a potřebuje pracovat samostatně, nabízíme také možnost individuálního tréninku ve spolupráci s psychologem.

Jsme moc rádi, že se klienti účastní tréninku a pracují tak na svých schopnostech. Dle hodnocení vyplývá, že oni sami vnímají lepší paměť, více se dokáží soustředit, učí se komunikovat v rámci skupiny. Pozitivně hodnotí zapojení relaxačních technik a specifických her, které trénink vždy oživí.

 

10. 1. 2019  Otevírání terapeutické místnosti v Ústí nad Orlicí

S novým rokem jsme v CEDRu v Ústí nad Orlicí oficiálně zahájili provoz nově vzniklé terapeutické místnosti.  Otevírání se zúčastnili zástupci KONZUMu o.d., Úřadu práce v Ústí nad Orlicí, spolupracující organizace jako je PDZ nebo stacionář z Ústí nad Orlicí, ale i další. Při programu jsme návštěvníky seznámili s aktivitami, které v místnosti probíhají (muzikoterapie, dramaterapie, tréninky kognitivních dovedností, řízené relaxace,…) a některé techniky si mohli sami na sobě i vyzkoušet. Za CEDR moc děkujeme za Vámi projevený zájem a také Vaši podporu!

   

 

3. 1. 2019   Volná místa v kurzu muzikoterapie

Volná místa v kurzu muzikoterapie

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.