Logo
ARCHIV / KVĚTEN 2015

26.5. 2015  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zítra se na Vás těšíme na dnu otevřených dveří. Budete si moci vyzkoušet různé techniky ručních prací (např. plstění, ruční šití, dekorování keramiky a jiné), prohlédnete si naše prostory a vlastnoručně udělaný výrobek si odnesete s sebou domů.

17.5. 2015 Den Pardubického kraje

15. 5. 2015 jsme prezentovali naše služby na Dni Pardubického kraje.  Za krásného počasí si návštěvníci mohli  nejen koupit výrobky převážně z chráněných dílen, ale také se podívat na ukázky práce záchranářů, policistů, celníků, pracovníků horské služby, ale také shlédnout různá vystoupení klientů sociálních služeb. Tímto děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

  

14.5. 2015 Beseda na téma PRACOVNÍ PRÁVO

Včerejší beseda na téma pracovní právo byla díky charismatickému přednášejícímu Mgr. Pavlu Novákovi velice poutavá pro všech devět účastníků. Tímto mu děkujeme a máme radost z četných zodpovězených dotazů. Beseda proběhla v Ústí nad Orlicí v rámci programu Cesta k integraci.

  

11.5. 2015 NOVÉ ČÍSLO INFOLISTU

Připravili jsme pro Vás nové číslo Infolistu, ve kterém se můžete dočíst nejen o aktualitách ze služeb, ale také o projektu, který bude bojovat proti předsudkům vůči lidem s duševním onemocněním. A dále pak o případu duševně nemocné ženy, jíž se zastal Ústavní soud a připomněl soudům nižších instancí, že i duševně nemocní mají svoje lidská práva.

8.5. 2015 Každej chvilku na špaňelku

V pátek 8. 5. 2015 jsme se zúčastnili festivalu „KAŽDEJ CHVILKU NA ŠPANĚLKU „  v Pardubicích na Příhrádku, kde jsme prezentovali naše služby a prodávali výrobky chráněné dílny.  Největší úspěch měl workshop, kde si návštěvníci mohli vytvořit náušnice. Tímto chceme poděkovat pořadateli této akce, Občanskému sdružení Dea Dealbata  za pozvání a těšíme se na další ročníky.

   

7.5. 2015Návštěva divadelního představení MEZI NEBEM A ZEMÍ

Začátek května přinesl našim klientům možnost kulturního obohacení. V úterý 5.5. jsme se oblékli do šatů a košil a takto „vyfešákovaní“ jsme společně vyrazili do Východočeského divadla Pardubice za zážitkem v podobě představení, romantické komedie MEZI NEBEM A ZEMÍ. Divadelní inscenace nám představila propojení dvou světů – pozemského a světa duchů a strážných andělů. V představení nechyběly ani humorné scénky. Zúčastnilo se celkem 8 klientů, všichni byli velmi nadšení a výpravu za kulturou si užili do posledního doušku. Věříme, že akce tohoto typu nebyla určitě naposledy a budeme se snažit ji zopakovat.

Fotky z představení: https://www.vcd.cz/inscenace/mezi-nebem-a-zemi

6.5. 2015 WORKSHOP NA  ZPRACOVÁNÍ OVČÍ VLNY SE VYDAŘIL

Děkujeme všem osmi účastníkům včerejšího workshopu v Ústí nad Orlicí za příjemnou atmosféru provoněnou ovčím rounem...Prošli jsme společně celý proces zpracování ovčí vlny a zájemci si vyzkoušeli spřádání na kolovrátku…


Výrobky naší dílny si můžete zakoupit, přímo v dílně CEDR, T. G. Masaryka 115, Ústí nad Orlicí v pracovní dny od 8 do 13 hod.

4.5. 2015 Kuchyňská sada pro malé slečny v našem e-shopu   http://eshop.cedrops.cz/

 

 

1.5. 2015 POZVÁNKA NA WORKSHOP ZPRACOVÁNÍ OVČÍ VLNY

V Cedru Ústí nad Orlicí je už připravený kolovrátek na pondělní workshop zpracování ovčí vlny. Ještě máme volná místa, proto připomínáme, že se workshop koná v ulici T.G.Masaryka 115, 4.5.2015 od 13.15h. Ukážeme Vám, jak se vlna češe, barví, spřádá a plstí....

Adresa: CEDR, T. G. Masaryka 115, Ústí nad Orlicí

e-mail: masarovicova@cedrops.cz, tel.: 605 350 525.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.