Logo

 

 

e-shop společnosti CEDR Pardubice

 

 

  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Archiv
ARCHIV / KVĚTEN 2019

30. 5. 2019  Odpolední klub v měsíci květnu

Další měsíc je za námi a v odpoledním klubu jsme si ho užili naplno. Protože nám na středu připadly dva státní svátky, nahradili jsme si program již v úterý, kdy proběhla ukázková hodina muzikoterapie. Společně jsme si tak užili odpoledne plné odpočinku při poslechu hudebních nástrojů. Na konci lekce jsme si také mohli vyzkoušet, jak různé nástroje rozeznít. Další středa patřila naší oblíbené relaxaci, kde jsme si osvojili další techniku, která nám pomůže lépe zvládat náročné situace. Na následující středu jsme si naplánovali hru petanque, bohužel počasí nám nepřálo, proto jsme si po společné domluvě zahráli šipky. I přes nepřízeň počasí byla účast velká a společně jsme strávili příjemné odpoledne. Poslední květnovou středu jsme opět přivítali canisterapeutku Andreu se štěňátkem. V hodině jsme si zahráli a zacvičili s pejskem a dozvěděli se spoustu nových, zajímavých informací.  Těšíme se na další měsíc!

 

23. 5. 2019  Výšlap na Kozlovský kopec

Někdo pošlape pěšky, někdo na kole a někdo udělá pár šlápot od autobusu, ale dorazíme tam všichni! Přidejte se k výšlapu na Kozlovský kopec nad Českou Třebovou! Akce je výzvou pro klienty CEDRu v Ústí nad Orlicí, jejich blízké, známé nebo jinak důležité osoby. Čím více lidí, tím více motivace a podpory! Těšíme se na skvělý zážitek s Vámi.

Více informací v níže uvedeném letáčku :

Výšlap na Kozlovský kopec

 

7. 5. 2019  Beseda s pracovnicí Úřadu práce

Začátkem dubna k nám do CEDRu v Ústí nad Orlicí zavítala pracovnice Úřadu práce p. Rollerová. Připravila si pro nás besedu se zaměřením na zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Mluvila o rekvalifikacích, o evidenci na ÚP, o dávkách pro OZP, o pracovní rehabilitaci a dalších tématech. Trpělivě a srozumitelně nám vše vysvětlovala a zodpovídala naše dotazy. Předala nám také řadu užitečných materiálů. Získali jsme mnoho důležitých informací a moc za ně děkujeme!

 

6. 5. 2019  Procházka za bledulemi

Během prvních dubnových dní jsme se společně s klienty z Ústí vydali na výlet do přírodní rezervace Údolí sejfů, která je v jarním období vyhlášena velkým výskytem bledulí. Pro většinu klientů to byla první návštěva v této oblasti. Nejprve jsme kus popojeli autobusem a poté jsme si prošli několikakilometrový okruh lesem. Během společné cesty měli klienti možnost popovídat si, více se poznat, strávit spolu čas v jiném prostředí, než v CEDRu. Díky příznivému počasí jsme si výlet moc užili!

   

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.