Logo
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Kdo jsme?
Kdo jsme

 

CEDR je obecně prospěšná společnost, která poskytuje již od r. 1994 sociální služby lidem s duševním onemocněním v Pardubicích a od r. 2010 i v Ústí nad Orlicí. Organizace vznikla jako organizační jednotka bývalého Střediska křesťanské pomoci, současného SKP-CENTRUM o.p.s.

Jako obecně prospěšná společnost CEDR Pardubice poskytujeme sociální služby (psychiatrickou rehabilitaci) pro
duševně nemocné a provozujeme chráněné dílny pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Našim spoluobčanům se však snažíme zkvalitnit jejich život, pomáhat jim v integraci do společnosti a překonat problémy spojené s nemocí a zdravotním postižením již od r. 1994. Provozujeme několik chráněných pracovišť a sociálně terapeutické dílny, které jsou zaměřené na různé pracovní programy a probíhá zde pracovní rehabilitace a podpora zaměstnávání, která může lidem s duševním onemocněním umožnit návrat na trh práce a uspět v něm.

Jaké jsou základní hodnoty, na kterých stavíme?

1. Individuální přístup – pracovník jedná na základě přání a rozhodnutí uživatele, respektuje jedinečnost každého uživatele.

2. Profesionální přístup k uživateli – služby jsou poskytovány na základě individuálního plánování dle metody psychosociální rehabilitace a na základě partnerství a týmové spolupráce.

3. Zachování důvěrnosti informací a ochrana osobních údajů uživatele – pracovník při poskytování služby dodržuje mlčenlivost ve všech oblastech spolupráce.

4. Princip posilování silných stránek osobnosti uživatele, hledání a využívání vlastních zdrojů – pracovník poskytuje uživateli podporu, která rozvíjí jeho silné stránky. Služba usiluje o aktivní začlenění uživatele do běžné společnosti a podporuje jeho přirozené vztahové sítě.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.