Logo
Jak se přihlásit na kurz

Pokud máte o kurz zájem, vyplňte a odešlete závaznou přihlášku.
Během tří dnů po odeslání přihlášky by Vám mělo přijít potvrzení o jejím přijetí na mailovou adresu uvedenou v přihlášce. V případě, že toto potvrzení neobdržíte, odešlete přihlášku znovu, případně nás kontaktujte telefonicky –  739 285 728

 

Podmínky účasti na kurzu:

Do kurzu je možné se přihlásit nejpozději 10 dnů před jeho začátkem, po tomto termínu je nutné přihlášení konzultovat s pracovníky organizace.

Pokud se před zahájením rozhodnete kurzu nezúčastnit a ještě jste neplatili kurzovné, informujte nás prosím co nejdříve, abychom Vaše místo mohli nabídnout jinému zájemci. Jestliže jste již zaplatili, postupujte podle storno podmínek.


Nejpozději 3 týdny před začátkem kurzu pošleme mailem podrobné informace o kurzu a zároveň v příloze i zálohovou fakturu na kurzovné. Nehraďte kurzovné dříve než tuto fakturu obdržíte.

Po přijetí platby na náš účet vám v zákonné lhůtě zašleme daňový doklad.
CEDR Pardubice o.p.s. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu či změnu termínu, lektora či místa konání z organizačních důvodů. Jakákoliv tato změna bude zájemcům dána neprodleně na vědomí. V případě změny termínu konání bude mít účastník možnost účasti v náhradním termínu nebo mu bude vráceno kurzovné v plné výši.

Odesláním závazné přihlášky poskytuje účastník souhlas se zpracováním osobních údajů a zařazením do databáze CEDR Pardubice o.p.s. na dobu neurčitou, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, k účelu poskytnutí informací naší společnosti. Tyto údaje nebudou předány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.

 

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.