Logo
ARCHIV / DUBEN 2019

29. 4. 2019 Ohlédnutí za odpoledním klubem v měsíci dubnu

V dubnu jsme během odpoledního klubu zažili opět spoustu věcí. Na začátku měsíce proběhla oblíbená canisterapie, kde jsme si vyzkoušeli novou aktivitu – malování společného obrazu s pejskem Goshem. Následovala ukázková lekce relaxačních technik, během níž  jsme si odpočnuli a naučili se, jak se pomocí relaxace uvolnit. Ve druhé polovině měsíce jsme opět využili krásného počasí a vyrazili ven – zahráli jsme si hru Mölkky a navštívili Natura Park v Pardubicích, kde jsme se prošli prostory a obdivovali drobná zvířátka v teráriích. Návštěvu parku jsme zakončili posezením v kavárně a společným popovídáním.

Natura Park  Natura Park  Gosh

 

18. 4. 2019   Malování kraslic

Dnes v našich sociálně terapeutických dílnách probíhal workshop: Malování kraslic. Společně jsme se naladili na nadcházející Velikonoční svátky a klienti si vyzkoušeli různé techniky malování a zdobení. Přejeme příjemně prožité Velikonoční svátky.

  

 

11. 4. 2019  Ukliďme Česko 

Společně s našimi uživateli jsme se zapojili již po třetí do akce Ukliďme Česko 2019. V sobotu, kdy se akce koná oficiálně se nesejdeme, tak jsme si stanovili datum na dnešní den 10. 4. 2019. Chtěli jsme strávit nějaký čas v přírodě a zároveň jí pomoct. Naším prvním cílem bylo okolí Sečské přehrady. V zátočině pod Klokočovem jsme posbírali, co jsme našli (místo č. 1).  Při odjezdu jsme u lesní cesty objevili další „poklad“, který jsme společně uklidili (místo č. 2). Odměnou pro každého kromě dobrého pocitu  byl i opečený špekáček.

           

 

9. 4. 2019  Nabízíme volná místa v kurzu Dramaterapie

Volná místa v kurzu dramaterapie

 

Velikonoce se nezadržitelně blíží…

a v našich dílnách se na ně již chystáme.

  

 

1. 4. 2019  Ohlédnutí za odpoledním klubem v měsíci březnu

Odpolední klub byl v průběhu března opět pestrý. První středa v měsíci  patřila naší oblíbené Canisterapii s pejskem Goshem a štěňátky. Slečna Andrea si pro nás opět připravila hodinu plnou relaxace a dobré nálady. V dalších  týdnech jsme si zašli na kávu a něco dobrého do Kočičí kavárny Pohoda a proběhl také turnaj v šipkách s velmi hojnou účastí. Poslední středu jsme využili prvních slunečních paprsků a vyrazili na procházku do Tyršových sadů a Parku Na Špici. Těšíme se na další měsíc a společné zážitky!

    

 

29. 3. 2019  Poděkování

Rádi bychom poděkovali všem, kteří jste hlasovali pro náš projekt v prodejně Tesco v Pardubicích. Podařilo se nám umístit na 1. místě! Děkujeme Vy rozhodujete, my pomáháme za možnost se účastnit tohoto charitativního projektu. Prostřednictvím finančního příspěvku nadace TESCO můžeme pořídit do CENTRA KOMPRE ergoterapeutické a logopedické pomůcky.

  

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.