Logo
ARCHIV / DUBEN 2018

26. 4. 2018  Zažij si na vlastní kůži

Dne 24. 4. 2018 jsme se zúčastnili zážitkového semináře pořádaného Univerzitou Pardubice. Dopolední akce s názvem „Zažij si na vlastní kůži“ měla rozmanitý program. Návštěvníci si mohli sami vyzkoušet různé terapeutické aktivity či rehabilitační pomůcky. My jsme měli připravenou výtvarnou techniku - enkaustiku (malování horkým voskem) a také tzv. mozkocvičnu, kde jsme se věnovali trénování paměti, pozornosti a dalších dovedností. Nechyběl ani doprovodný program - skvělý pěvecký soubor Daneťáček.

Tímto bychom chtěli poděkovat Univerzitě Pardubice za jejich pozvání na tuto akci, organizaci a úžasnou atmosféru Smile. Příští rok se opět těšíme.

 

20. 4. 2018  Den Země

V pátek 20. 4. 2018 jsme se i my zapojili do oslav Dne Země na Pernštýnském náměstí. Prezentovali jsme zde naše služby a výrobky chráněné dílny a pro děti připravili tématickou poznávací soutěž. Počasí bylo úžasné a všichni účastníci si užili překrásný den ve společnosti neziskovek a milých lidí. Těšíme se na další ročník.

 

19. 4. 2018  Přivítání jara v ekocentru PALETA

Začátkem dubna CEDR přivítal jaro v ekocentru PALETA v Oucmanicích. Programy, do kterých jsme se zapojili, nám ukázaly možnosti, jak čerpat zdraví z přírody. Připravovali jsme výživnou svačinu, vařili bylinné čaje a další. Klienti našich služeb se dvoudenní akce účastnili díky finančním darům od KONZUMu o.d. a Města Ústí nad Orlicí, které jsme získali prostřednictvím Burzy filantropie.

 

 

9. 4. 2018  Ukliďme Česko

Ani nám a našim klientům není lhostejný nepořádek kolem sebe. Proto jsme se i my zapojili dnes 9. 4. 2018 do akce Ukliďme Česko a uklízeli jsme areál, kde sídlíme. Celkově se účastnilo 10 uživatelů a nasbírali jsme 8 plných pytlů, což je více než v loňském roce ☹. Pro naše klienty je i toto možnost, jak se zapojit do veřejného dění a zároveň dělat smysluplnou činnost. Děkujeme organizátorům Ukliďme Česko za poskytnutí potřebného materiálu a za jejich snahu dělat svět „lepším“ Smile

 

4. 4. 2018  Podpora zaměstnávání v měsíci březnu

V pátek 23. 3. 2018 jsme se s klienty v rámci programu Podpora zaměstnávání zúčastnili Burzy práce pro osoby se zdravotním postižením, kterou pořádal Úřad práce v Ústí nad Orlicí. Setkali jsme se se zaměstnavateli, kteří nabízejí chráněná pracovní místa. Získali jsme od nich aktuální informace o pracovních pozicích a podmínkách. Poznali jsme i další organizace, které podporují lidi se zdravotním postižením v uplatnění na trhu práce. Na této akci měl své zastoupení i CEDR se svými chráněnými dílnami a sociálně terapeutickými dílnami.

Podpora zaměstnávání

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.