Logo
ARCHIV / ČERVENEC 2020

Týdny pro duševní zdraví

Týdny pro duševní zdraví se pomalu blíží. Program pro tento rok je v jednotlivých městech Východních Čech následující:

      Program Týdnů pro duševní zdraví  - Pardubice         Program Týdnů pro duševní zdraví v Ústí nad Orlicí      

 

30. 7. 2020  Pobyt na Kraskově

I přes nestálé počasí letošního léta jsme se rozhodli ve dnech 23. 7. – 25. 7. vyrazit pod stan a zvolili již známý Autokemp Kraskov. Sluníčko nám přálo a tak jsme mohli během pobytu podniknout výlet na Státní zámek Žleby, podívat se do přilehlé obory a na zpáteční cestě navštívit rozhlednu Na Kopečku. V kempu jsme se koupali, opékali buřty, hráli různé společenské hry a trénovali spolupráci v týmu. Děkujeme Obec Dubany a Hasiči Dubany za zapůjčení vícemístného automobilu, bez kterého bychom nemohli vyrazit v tak hojném počtu sedmnácti lidí. Už teď se těšíme na nová místa a další zážitky v příštím roce.

Kraskov 2020              

 

21. 7. 2020  Trénink kognice pro veřejnost

Po odeznění coronavirových opatření se i nám podařilo uskutečnit akci pro veřejnost, která se konala v městské knihovně v Ústí nad Orlicí. Přednáška lektorky Míši byla skvělá. Účastníci si velmi chválili aktivity, které si mohli vyzkoušet, dokonce se sami zapojovali do průběhu povídání. Těšíme se, že se v knihovně opět budeme moci setkat s tak nadšenými posluchači i na podzim. Pokud jste tedy nestihli tento termín, zapište si do diářů 17. 9. 2020!

  

 

9. 7. 2020  Receptář prima vaření

Jednou z praktických dovedností a znalostí, potřebných pro život a péči o domácnost, je nácvik vaření. V rámci sociálně terapeutické dílny i sociálně aktivizačních služeb nabízíme aktivity zařazené do programu, vedoucí k získání těchto dovedností, kde si každý, kdo se chce v této oblasti rozvíjet, může prakticky vyzkoušet nejen jídlo uvařit, ale také  vyzkoušet další činnosti s tím spojené.

A protože ne každý má doma kuchařku, pustili jsme se nyní v rámci sociálně terapeutických dílen do společného díla – Receptáře prima vaření, kde má každý možnost přispět svým receptem, ale také se může inspirovat a následně společně v CEDRu či sám doma prakticky vyzkoušet.

       

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.