Logo
ARCHIV / ČERVENEC 2019

29. 7. 2019  Výlet na Kraskov

I letos jsme se rozhodli s našimi klienty strávit nějaký čas pod stanem. Tento výlet jsme mohli zrealizovat i díky obecnímu úřadu v Dubanech, který nám opět zapůjčil vícemístné hasičské auto.  Po roce pauzy jsme se vrátili do Autokempu Kraskov, kde jsme si užili krásné tři dny. V horkých letních dnech jsme zvládli výšlap na zříceninu hradu Lichnice, z rozhledny si prohlédli část Železných hor a zároveň se dozvěděli něco o historii. Po chutném obědě jsme vyrazili na Seč na šlapadla, abychom se trochu ochladili a užili si legraci. Odpoledne jsme věnovali sportovním a vodním aktivitám. Večery jsme trávili u táboráků, kde jsme si opékali buřty. Výlet se všem moc líbil a těšíme se na další společné chvíle v přírodě.

          

   

 

17. 7. 2019  Arteterapie v přírodě

Začátkem července jsme využili hezkého počasí a uskutečnili jsme arteterapii v přírodě. Zvolili jsme Andrlův chlum nad městem, kde jsme měli i možnost zázemí. V průběhu několikahodinového setkání jsme prostřídali více technik, ke kterým jsme využívali materiál především z přírody (kameny, šišky, písek, listy apod.)

Zážitek byl nezapomenutelný! Čistý vzduch, zpěv ptáků a vůně stromů, příjemné materiály a ohleduplní lidé okolo.

Vřele doporučujeme všem ostatním, vezměte pastelky, papír a hurá ven!

     

 

9. 7. 2019  Bowling

O prázdninách jsme se rozhodli odpolední klub trochu rozšířit. Naši klienti mohou v červenci a srpnu klub navštěvovat (a společně získávat nové zážitky) každé pondělí a středu.

Včerejší odpolední klub jsme strávili hraním bowlingu. Účast byla hojná a ačkoliv to pro některé z nás byla premiéra, všichni jsme si hodinku strávenou sportem velice užili a odcházeli dobře naladěni.  

Moc děkujeme zaměstnancům Bowlingzone za tuto možnost a za jejich ochotu a vstřícnost.  

Bowling

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.