Logo
ARCHIV / ČERVENEC 2018

12. 7. 2018  Návštěva tábořiště Cakle

Začátkem července jsme byli v rámci odpoledního klubu s klienty služeb užívat přírody v tábořišti Cakle. Společnými silami jsme rozdělali oheň a kdo chtěl, mohl si opéct buřta nebo párek. Měli jsme krásné počasí a prostředí tábořiště bylo kouzelné. Posedávali jsme ve stínu pod stromy a sledovali, jak kolem teče řeka.

 

26. 7. 2018  Odpolední klub v měsíci červenci

V odpoledním klubu v měsíci červenci jsme zažili opět mnoho zajímavých odpolední. Program v tomto měsíci byl trochu jiný. Na jeho obsahu se totiž podíleli sami naši klienti. První středu v měsíci nám jeden z našich klientů vyprávěl o své cestě na Slovensko, kterou v minulosti podnikl s organizací Kosatec. Všem se přednáška líbila, byla zábavná, poučná a zároveň nám tím pan H. ukázal co v něm je. Samozřejmě nechyběl ani středeční trénink Pétanque v parku Tyršovy sady. Na Canisterapii nás společně s Andreou a Goshem navštívila také jejich nová malá kamarádka. Poslední středa v měsíci byla v režii také jednoho z našich klientů, který si pro ostatní připravil do dvou částí rozdělený kurz focení – první byl o historii fotografování, funkcích fotoaparátu apod.

  

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.