Logo
ARCHIV / ČERVENEC 2017

3. 7. 2017 Letní drink

Před začátkem prázdnin se v Ústí nad Orlicí uskutečnila akce pod názvem LETNÍ DRINK. Cílem setkání uživatelů sociálních služeb bylo jejich vzájemné seznámení. Zároveň si popovídali o plánech na léto a seznámili se s organizačními změnami, které v naší organizaci proběhly.

 
4. 7. 2017 Trika s logem CEDR

V našem eshopu nabízíme rovněž bavlněná trika s logem CEDR s krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Nově jsme nechali vyrobit trika různých velikostí. V současné době tedy nabízíme tato trika o velikosti S, M, L, XL a XXL. V případě Vašeho zájmu si můžete objednat trička na adrese http://eshop.cedrops.cz/Triko-s-logem-CEDR-d251.htm.

 

10. 7. 2017  Podpora zaměstnávání

V uplynulém měsíci proběhla v CEDRu v Pardubicích beseda zaměřena na téma: Vstup na trh práce. Beseda proběhla v rámci programu Podpora zaměstnávání a uživatelé měli možnost dozvědět se spoustu informací týkajících se zaměstnanosti - na koho se mohou obrátit v případě hledání zaměstnání, jaké jsou rozdílné podmínky při jednotlivých ID, co říkat či neříkat na pracovním pohovoru a nechyběl ani výčet některých zaměstnavatelů pro OZP (osoby se zdravotním postižením) v Pardubickém kraji.

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Mgr. Pavlíně Potůčkové za skvělou a především přínosnou přednášku a budeme se těšit na další spolupráci.

 

11. 7. 2017  Odpolední klub Pardubice

V měsíci červnu mohli uživatelé Odpoledního klubu navštívit Pohádkovou zahradu. Jedná se o místo, kde mají domov opuštěná a týraná zvířata. Děkujeme za vyčerpávající výklad o těchto zvířatech, za příjemnou atmosféru i za péči, kterou jim dáváte. Mimo jiné uživatelé strávili společné odpoledne grilováním, kde si mohli společně popovídat a užít si tak letní den. Konal se rovněž šipkový turnaj a nechyběla ani canisterapie. Tentokrát i s venkovní ukázkou výcviku psů.

 

13. 7. 2017  Workshop Komunikační dovednosti

Tento týden měli naši uživatelé možnost v rámci programu podpory zaměstnávání zúčastnit se workshopu Komunikační dovednosti, který byl zaměřený zejména na výběrové řízení – jak se na něj připravit, jak se umět prodat, jak komunikovat s člověkem, který nás do zaměstnání přijímá apod. Součástí workshopu byla jak teorie, tak i různá cvičení a nechyběla ani praktická ukázka pracovního pohovoru. Tímto bychom chtěli poděkovat lektorovi Mgr. Tomášovi Jirečkovi za skvělé vedení workshopu, který jsme si všichni užili a odnášíme si cenné poznatky. 
19. 7. 2017  Návštěva kočičího útulku v Chocni

Dne 19. 7. 2017 jsme společně s klienty CEDRu v Ústí nad Orlicí navštívili kočičí útulek v Chocni. Klienti byli provedeni po útulku. Paní Jarmila Tauberová nám vyprávěla příběhy o tom, jak se některé z koček do útulku dostaly, jaké nemoci mohou kočky postihnout a jak je léčit. Hovořila také o provozních a kapacitních věcech útulku. Klienti měli možnost se s některými kočkami pomazlit a pochovat si je.

Při cestě i návštěvě útulku se klienti vzájemně sblížili, měli možnost procvičit si úkony spojené s cestováním (včasný příchod, vyhledání vlaku, koupě jízdenky, hledání nástupiště apod.) a dále procvičit komunikaci mezi sebou i s novým dosud neznámým člověkem. Klientům se jemné zacházení a mazlení se zvířaty moc líbilo, měli možnost pocítit blízkost, pocit klidu, soucitu i nadšení z některých dobrých konců kočičích příběhů.

 

20. 7. 2017  Návštěva Kosatce

Tento týden naši klienti navštívili tréninkovou dílnu Kosatec, kde strávili krásné a milé kreativní dopoledne. Mimo jiné si zde vyrobili klíčenku a namalovali také krásnou pestrobarevnou lavičku, jak můžete vidět na přiložených fotografiích.

 

21. 7. 2017 Bowling v Lanškrouně

V rámci odpoledního klubu jsme tento týden navštívili lanškrounské klienty, kteří nás provedli městem a poté jsme si byli společně zahrát bowling. Klientům se bowling moc líbil a někteří z nich zůstali hrát i po skončení odpoledního klubu.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.