e-shop společnosti CEDR Pardubice

 

 

NOVINKY E-SHOP

arr3Rehabilitační místaNabízíme volná rehabilitační místa v sociálně terapeutických dílnách v Pardubicích a Ústí nad...

 

Nabízíme volná rehabilitační místa

 KONTAKTY

CEDR Pardubice o.p.s.
Jana Palacha 324
530 02 Pardubice
tel: +420 464 646 372
cedr@cedrops.cz
IČ: 27547850, DIČ: CZ27547850
ID dat. schránky: vy9iazc

O NÁS » Archiv » 2017 » Červen
ARCHIV / ČERVEN 2017

5. 6. 2017 Program Odpoledního klubu - ohlednutí za květnem
V měsíci květnu opět proběhl Odpolední klub, jehož cílem je mimo jiné i zprostředkování zajímavých zážitků. Například v CEDRu v Pardubicích měli vmožnost uživatelé navštívit čajovnu. Tímto děkujeme Dobré čajovně v Pardubicích zaskvěle připravený program plný zajímavých a odborných informacía ochutnávek.
Také probíhala přednáška o fotografování s digitálním fotoaparátem, kterou si připravil jeden z našich uživatelů. A jelikož ke krásnému počasí rozhodně patří výlety,rozhodli jsme se uspořádat cyklovýlet na Kunětickou horu. Počasí přálo všemzdatným cyklistům a výlet se náramně povedl.
Odpolední klub probíhá také v Ústí nad Orlicí. Uživatelé zkrášlovali společné prostory, opravovali vše potřebné a užívali si tak krásný slunečný den. Nechybělo ani hraní společenských her.

 

 

7. 6. 2017 Divoká karta v rámci Burzy filantropie
Ve středu 7.6. jsme se účastnili jako diváci a posluchači Burzy filantropie, kterou pořádá Koalice nevládek Pardubicka.
Rádi bychom moc poděkovali firmě NEDCON SALES , která nám udělila „divokou kartu" v hodnotě 6 000 Kč. Díky tomuto finančnímu daru můžeme alespoň z části realizovatnáš projekt „Duše v pohybu" a pořídit sportovní vybavení pro sociálně aktivizační služby.

 

9. 6. 2017 Den Pardubického kraje
V měsíci červnu jsme se zúčastnili dobročinného jarmarku pořádaného při příležitosti oslav 17. výročí založení Pardubického kraje. Pro veřejnost byly připraveny různé atrakce a nechybělo ani hudební vystoupení. Děkujeme Pardubický kraji za možnost představit naši organizaci a její činnost a těšíme se na další vydařené akce.

 

9. 6. 2017 Výlet Sněžka
Dne 9. 6. 2017 jsme se společně s klientysociálních služeb a jejich blízkými vydali zdolat naši nejvyššíhoru Sněžku. Počasí nám přálo a nic nám nezabránilo užít si denplný nevšedních zážitků. Tímto bychom chtěli poděkovat Arrivě Východní Čechy a Lanové Dráze Sněžka za zprostředkování krásného výletu, na který rozhodně nezapomeneme.

 

 

14. 6. 2017 Přednáska o bankovnictví a pojišťovníctví v Ústí nad Orlicí

Program Podpory zaměstnávání také probíhá v CEDRu v Ústí nad Orlicí. Tentokrát bylo téma bankovnictví a pojišťovnictví. Pojišťovací poradce pan Tomáš přijel pohovořit o financích. O úsporách, bankovnictví a pojištěních.

Také připomínal naše práva při uzavírání smluv. Na základě dotazů od klientů se zaměřoval na řešení jejich konkrétních situací. Poradilnám také, které klientské programy u pojišťoven lze prakticky využít a jak.

 

22. 6. 2017 Prezentace našich výrobků v Ústí nad Orlicí
Začínající konec školního roku jsme v Cedru v Ústí nad Orlicí přivítali prezentací našich výrobků v nákupním centru Louže v Ústí nad Orlicí. V nabídce byly dárečky nejen pro paní učitelky a pány učitele na závěr školy např.kytička, která nevadne, šperk či voňavé mýdlo. Všem žáčkům i studentům přejeme úspěšné zakončení školní docházky a příjemné letní prázdniny!