Nabízíme volná rehabilitační místa

 KONTAKTY

CEDR Pardubice o.p.s.
Jana Palacha 324
530 02 Pardubice
tel: +420 464646372
cedr@cedrops.cz
IČ: 27547850, DIČ: CZ27547850
ID dat. schránky: vy9iazc

Úvod » ARCHIV » 2015 » ČERVENEC

ARCHIV / ČERVENEC

29.7.2015  Keramická dílna

Naše šikovná klientka Renata vytvořila v keramické dílně krásnou originální mísu.

 

27.7.2015  Letní kytičky

Přejeme všem krásné letní dny, příjemnou dovolenou, a malá ukázka našich kytiček o které se spolu s klienty staráme.

22.7.2015 Novinka šicí dílnyKrásná praktická mobilní lékarnička. Vhodná na výlety, různé volnočasové, i pracovní aktivity. Na přání zhotovýme různé velikosti.
Domluva možná s paní Maternovou
tel:734 853 298, e-mail: maternova@cedrops.cz.

8.7.2015 Beseda na téma Nenechat se podvést

Děkujeme Ing. Kadlecovi za včerejší zajímavou interaktivní besedu na téma Nenechat se podvést. Prvním cílem besedy bylo ukázat, jak snadno se dá člověk podvést, pokud mu jsou informace předávány v líbivém kabátu a s použitím základních manipulačních technik. Druhým cílem bylo, aby si účastníci uvědomili potřebu "kritického myšlení", ověřovali si informace a pátrali po zdrojích. Besedy se zúčastnilo 5 uživatelů.

7.7.2015 BESEDA S HASIČI

Dnes za námi přišly dvě pracovnice Hasičského záchranného sboru Pardubice, abychom společně zhodnotili požární cvičení, které proběhlo minulý týden. Při té příležitosti nám řekly něco o prevenci při požárech, povodních a jiných mimořádných událostech. Poučily nás, jak se máme chovat, co si vzít s sebou při evakuaci, co dělat, když je vyhlášen chemický poplach a jiné pro nás důležité informace. Nejvíce nás překvapilo, že v 80 % telefonátů na tísňovou linku se jedná o plané volání. Děkujeme jim za příjemně strávené dopoledne, mnoho zajímavých informací, zkušeností a přejeme celému hasičskému sboru mnoho úspěchů v jejich práci.

 

https://www.hzscr.cz/clanek/pardubicti-hasici-navstivili-29-cervna-a-7-cervence-cedr.aspx


2.7.2015 CEDR hledá dobrovoníky

1.7.2015 Beseda na téma zaměstnání na chráněném pracovním místě

Minulý týden jsme před prázdninami završili sérii besed v rámci programu Cesta k integraci. O své zkušenosti ze zaměstnání na chráněném pracovním místě se s námi podělil pan Valenta. Povídali jsme si o jeho pracovním místě, náplni práce, pracovní době a úvazku, dojíždění do zaměstnání apod. Velice jsme ocenili praktické informace a rady. Do besedy se aktivně zapojili všichni přítomní.

Rádi bychom panu Valentovi ještě jednou poděkovali za podporu a čas, který nám věnoval!