e-shop společnosti CEDR Pardubice

 

 

NOVINKY E-SHOP

arr3Rehabilitační místaNabízíme volná rehabilitační místa v sociálně terapeutických dílnách v Pardubicích a Ústí nad...

 

Nabízíme volná rehabilitační místa

 KONTAKTY

CEDR Pardubice o.p.s.
Jana Palacha 324
530 02 Pardubice
tel: +420 464 646 372
cedr@cedrops.cz
IČ: 27547850, DIČ: CZ27547850
ID dat. schránky: vy9iazc

O NÁS » Archiv » 2018 » Březen
ARCHIV / BŘEZEN 2018

1. 3. 2018  Podpora zaměstnávání v Ústí nad Orlicí

V polovině února jsme se v Ústí nad Orlicí sešli v rámci Podpory zaměstnávání nad tématem Jak napsat životopis a motivační dopis. Klienti se dozvěděli užitečné tipy pro tvorbu těchto dokumentů a vyzkoušeli si sestavení vlastního strukturovaného životopisu.

V měsíci únoru se v CEDRu v Ústí nad Orlicí uskutečnilo promítání dokumentů z cyklu Záhady duše – zaměřili jsme se na spánek a paměť. Kolem témat se po shlédnutí filmů rozhořela živá diskuze, každý přispěl svými zkušenostmi a zážitky a dozvěděl se něco nového.

Jak napsat životopis a motivační dopis Jak napsat životopis a motivační dopisPromítání dokumentů z cyklu Záhady duše

 

15. 3. 2018  Ohlédnutí za Odpoledním klubem v Pardubicích

I když v únoru hodně mrzlo, tak jsme toho zažili hodně. Společně jsme vařili, hráli stolní tenis a bowling. Stále nabíráme nové lidi na Dramaterapii a pohybové aktivity.

 

19. 3. 2018  Workshop - zdobení vajíček voskem

5. března se u nás uskutečnil workshop na téma zdobení vajíček. Výtvarnice Tereza nám ukázala techniku zdobení vajíček horkým voskem. Všichni si techniku mohli vyzkoušet a ozdobené vajíčko si odnést domů nebo ho poskytnout jako dekoraci na velikonoční výstavu. Všechna vajíčka byla originální a krásná. Máme i jedno Cedrovské (viz. foto).

Zdobení vajíček voskemZdobení vajíček voskemVajíčka zdobená voskem

 

28. 3. 2018  Velikonoční trhy

Dne 27. 3. 2018 jsme měli možnost prezentovat výrobky našich klientů a chráněných dílen na velikonočním trhu v ČEZu v Hradci Králové. Následující den jsme se pak zúčastnili velikonočních trhů pro zaměstnance O2 v Pardubicích. Děkujeme za pozvání a moc se těšíme na další spolupráci.

Velikonoční trh v ČEZ Hradec Králové