Logo
ARCHIV / BŘEZEN 2017

1. 3. 2017 Trénink kognitivních dovedností
V roce 2016 probíhal v CEDRu o.p.s. pro zaměstnance kurz Kognitivní rehabilitace v sociálních službách. Na základě tohoto inspirativního školení vedené paní Mgr. Naděždou Landovou, jsme se rozhodli zahájit trénink kognitivních dovedností i pro naše uživatele. Trénujeme nejenom pamět, ale také komunikaci, prostorovou orientaci, logické myšlení a samozřejmě umění pozornosti. Naše tréninky probíhají v individuální či skupinové formě. Vždy se především snažíme o to, aby hodina byla kvalitní, různorodá, dle potřeb uživatele a také zábavná.

1. 3. 2017 Muzikoterapie - společné setkání se Stacionářem Ústí nad Orlicí
První březnový den jsme v Cedru v Ústí nad Orlicí přivítali společným setkáním se Stacionářem na téma muzikoterapie. Uživatelé si společně vyzkoušeli hru na bubny džembe, jako doprovod k lidovým písničkám jsme použili plastové roury „boomwhackers“ a na závěr jsme vyzkoušeli relaxaci pomocí dechových cvičení a relaxační hudby. Společný čas jsme strávili ve velmi příjemné atmosféře a budeme se se Stacionářem těšit na další spolupráci.

13. 3. 2017 Taiči v CEDRu v Ústí nad Orlicí

Pro načerpání sil po dlouhé zimě jsme 13. března do Cedru v Ústí nad Orlicí pozvali paní Mgr. Adélu Hrubou, lektorku tai-či, aby nás seznámila s jednoduchými relaxačními technikami. Na začátku jsme se dozvěděli o historii tai-či, o důležitosti dechových cvičení a také došlo na praktické ukázky. Vyzkoušeli jsme si poklepem a houpáním rozehřát a zregenerovat naše tělo a dodat zejména ledvinám dostatek energie. I vám přejeme pevné zdraví v předjarním čase…

24. 3. 2017 Burza práce pro osoby se zdravotním postiižením v Ústí nad Orlicí
Zúčastnili jsme se burzy práce pro osoby se zdravotním postižením v prostorách Úřadu práce v Ústí nad Orlicí. Burzy se zúčastnili zástupci organizací, kteří se zabývají problematikou zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Měli jsme možnost prezentovat výrobky z naší dílny a informovat o naší službě. Burzu práce navštívili také naši uživatelé, kteří se seznámili s dalšími organizacemi poskytující pracovní místa v našem regionu.

  PARTNEŘI                                                                     

          město Ústí nad Orlicí      

 

 

Kde nás najdete

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

530 02  Pardubice  

 

Ostatní informace

IČ: 27547850

DIČ: CZ27547850

Číslo účtu: 273548987/0300

Transparentní účet :

Číslo účtu:  289677425/0300       

ID dat. schránky: vy9iazc

Kontaktní formulář

 

Facebook
© 2019 CEDR Pardubice o.p.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky byly vytvořeny zaměstnanci společnosti v rámci projektu Vzděláváním k integraci.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.